Ив
rhea
Отивам към борисовата да се опитвам да играя хек и да пия кола. :)
Ив
rhea
Направих едно bootable flash-че да тествам gOS, преди да инсталираме. :) СЛед малко отивам към борисовата, ама май ще заплющи яко.
Ив
rhea
Късни вечери в борисовата = спане до 12, сънена муцуна и неадекватни реакции. Да живее борисовата.
Ив
rhea
Пак си бях забравила ключовете. Хубаво че майка ми ги видяла и ги взела, та минах през работата й. Иначе щях да си седя навън като бездомно коте.
Ив
rhea
Най-сетне си взех второто телефонче от поправка. Дано няма проблеми повече, че ми омръзна.
Ив
rhea
Много забавен сайт. Спуквам се от смях какви идиоти има по тоя свят и най-вече в Америка.
http://notalwaysright.com
Ив
rhea
Изкъпах се, сега ще съхна активно и ще си правя плана за деня.
Ив
rhea
Не мога да повярвам че станах в 8;30 да пия кафе с моя човек преди да иде на работа. Това ако не е любов незнам кое е.:)) Добро утро на всички.
Ив
1213042883829238.jpg rhea
Вижте на какво попаднах stumble-вайки преди лягане. p.s. Охааа, каким го набиха на адзурите, хахаха
Ив
rhea
15 мин до мача, отивам да правя хапване.
Ив
rhea
Холандия-Италия ще е интересн мач. Ще си направя салатка и ще гледам.
Ив
rhea
Майк Роу строй рибени къщички. Забавно е, надруса се от някаква смола :)
Ив
rhea
Сложих си stumble upon и dobavigo бутони в блога. А навън замръкна като онези тихи минути преди адската буря.
Ив
rhea
След щуро ровене намерих няколко книиг на Хемингуей, Сицилаенцът, Джейн Еър, Ловецът на елени и Изгубеният свят. Сега ще видим кое от тия ще ми хареса.
Ив
rhea
Сега ще хвана да преровя книгите из нас и да извадя всички, което ми се чете.
Страница: 60 61 62 63 64