Ив
rhea
Ъпдейтвам си Thunderbird-a. ;) Днес мисля да обядвам дюнер, който в къщи ще залея обилно с барбекю сос на Heinz.
Ив
rhea
Разглеждам новита бета ъпгрейдчета за gmail пощата. ;) има добри попадения.
Ив
rhea
Лека полека е време да се отнасям към сладките сънища.
Ив
rhea
@man0l хехехе, то това нищо не е по моята скала. ;)
Ив
rhea
@man0l и на мен нищо не ми говори, но щом има място на задната седалка и предните се бутат доста за мен е идеална. ;)))
Ив
rhea
@man0l мда, хъката-мъката, еца-пеца
Ив
rhea
@antubis мда, оставям го на въображението ви
Ив
rhea
@NIKO Мне, това е само за олабване на жилата. Правих сефтосване на кола.
Ив
rhea
Чувствам се страхотно, но е неприлично да споделя защо. ;))))
Ив
rhea
Чакам да дойде приятелят ми и да доплуваме до някоя кръчма или кафе. Дните на безработен студент в сесия не ми се отразяват добре. Филми и продукции навсякъде
Ив
rhea
Слънцето се бори да изпече. Дано да успее, че след още няколко дни ще ми избият ципи между пръстите от тия дъждове.
Ив
rhea
Направих си кафе, запалих си свещ и слушам тихото капене на дъжда отвън.
Ив
rhea
Изкъпах се, намазах се със сите лосиони и помади и сега се чувствам супер.
Ив
rhea
Снощи четох до късно и се събуждам чак сега. Майка ми ме събуди в 9 заради някаква катастрофа дали случайно 20-год. момиче не съм аз. Ужас.
Ив
rhea
@antubis УНСС :(
Страница: 62 63 64 65 66