rhea
Лека полека е време да се отнасям към сладките сънища.
rhea
@man0l мда, хъката-мъката, еца-пеца
rhea
@NIKO Мне, това е само за олабване на жилата. Правих сефтосване на кола.
rhea
Чакам да дойде приятелят ми и да доплуваме до някоя кръчма или кафе. Дните на безработен студент в сесия не ми се отразяват добре. Филми и продукции навсякъде
rhea
Слънцето се бори да изпече. Дано да успее, че след още няколко дни ще ми избият ципи между пръстите от тия дъждове.
rhea
Направих си кафе, запалих си свещ и слушам тихото капене на дъжда отвън.
rhea
Изкъпах се, намазах се със сите лосиони и помади и сега се чувствам супер.
rhea
Снощи четох до късно и се събуждам чак сега. Майка ми ме събуди в 9 заради някаква катастрофа дали случайно 20-год. момиче не съм аз. Ужас.