rhea
Ауу, кеф на кутийки. Усях да се интегрирам в старите си дънки, които от има - няма 6 месеца не носих, защото ми бяха отеснели. Суета на суетите, всичко е суета.
rhea
Топло кафенце и очички, които не могат да се отворят. Вечният ми сценарии всяка сутрин.
rhea
А някой да знае за някаква актуална/предстояща еко-инициатива?
rhea
Ау, колко имам за четене, но поне е интересно, репортерската работа си е лудница.
rhea
Да ида ли за още кола или да не ида....това е въпросът.
rhea
Еххх, колко работа имам и колко малко време. Как да свърша всичко, че и време за мен да остане.