rhea
Добро утро. Аз се донесох на работа на магия. Въобще не си спомням моментите от звъненето на алармата до качването в тролея.
rhea
Като за понеделник деня мина доста бързо. Яко е като имаш какво да вършиш и часовете си минават. След 30мин. ще се черпим за една колежка рожденичка и към къщи.
rhea
Слушам клипчетата на George Carlin в youtube. Този човек е велик, разбива ме.
rhea
Малко снимки от разходката ни до Правец. За съжаление нямаше кой знае какво да снимаме.
http://flickr.com/photos/ivpetrova/tags/pravec/
rhea
Give a Hand to Wildlife - 23 WWF Most Heart Touching Advertisements Around the World
http://www.weirdresources.com/2009/01/11/give-a-hand-to-wil...rld/
rhea
Забравила съм да си сложа слушалките в компютъра. Веднага поправям грешката, за да мога да си метълясвам на воля.
rhea
Здравейте всички. Вече преполових кафенцето и даже още едно са ми оставили на бюрото - промоция.
rhea
Правя си списък с нещата, от които имам нужда да си купя когато се видя в пари.
rhea
Ще си пооправя стаята, че състоянието в моемнта отдавна надминала творчески хаос. Сега по-скоро е взривен склад за дрехи, книги и свещи едновременно.
rhea
Export-нах си bookmark-овете, за да си ги сложа на служебниа комп. Не че ползвам повече от 20 от тях, нопоне имам избор какво да зяпам като скучая.