rhea
Чудя се какво да си взема с първата заплата. не че съм я взела, но е приятно да правя планове за такива неща, особено миналогодишното безпаричие.
rhea
От местенето на офиса вчера имам яка мускулна треска на ръцете и на единия глезен (повредения).Но пък е много хубаво там и е просторно.
rhea
Наместихме се, настанихме се. Почти всичко работи и съм приятно изморена. Ще хапна пица с колежка след бачкане и се прибирам да мрънкам че всичко ме боли
rhea
Местенето започва лека полека. Ние още се скатаваме.
rhea
@man0l добре (едвам ме нави)
rhea
@naddito Поправям грешката веднага. А, в спама няма нищо лошо, даже напротив.
rhea
Утре се местим в нов офис. Цял ден ще падне назад-напред с бумагите и компютрите.