tedo92
хм, на 31ви декември като първия ненормалник съм седнал да решавам задачи. дано не е лоша поличба за новата година о.О
sickornot
последен ден от годината е, а не се чувствам кой знае колко тъжна от тоя факт хм
NjoYko
Яко... апартамента за нова година е подготвен.... Всичко е на 6 остава само да чакамееее
ryna
край - това беше - договорите са подписани, приложенията са попълнени, всичко е пъхнато в плик и изпратено... толкова за тая година, на 5 януари ще видим...