Търсене на постове: #Година

Теодор Георгиев
tedo92
хм, на 31ви декември като първия ненормалник съм седнал да решавам задачи. дано не е лоша поличба за новата година о.О
Владимир Комаров
Hamaelleon
мисля да се разходя до Стара Загора.. желая весело изкарване на Новата година на всичкуту спам банда ;)
Denitsa
sickornot
последен ден от годината е, а не се чувствам кой знае колко тъжна от тоя факт хм
Ив
rhea
Рила, идвамеее :)) Готова и облечена, чакам да ме вземат. Весело посрещане и ще се видим догодина.
Мартин Маринов
podmatrix
Айде лека ви нощ и безаварийно напиване на нова година. :)
Дацко Маринов
NjoYko
Весело посрещане на новата година България може би за последно се чуваме тази година :)
Никола Павлов
Nick
Тадааам.... и последната точка от todo-листа за годината е изпълнена :P
http://teniski.data.bg/
Вангел Стоев
venom
@Intel Тая година трябва да я взривим :) Поне да я запомним с взривовете, щото няма с к'во друго :D
Георги
nickname778
Пиеме уиски в работата и изпращаме последният работен ден за тая година - дано всички работни дни през идната да са подобни :D
Дацко Маринов
NjoYko
Яко... апартамента за нова година е подготвен.... Всичко е на 6 остава само да чакамееее
The Bot
bot23
[bgblogs] Дума на годината: overshare (via Blog) http://tinyurl.com/8h6oav
Радослав
Soul4o
аз излизам :) Ще се върна другата година :D Приятно прекарване на всички :):)
ирина
ryna
край - това беше - договорите са подписани, приложенията са попълнени, всичко е пъхнато в плик и изпратено... толкова за тая година, на 5 януари ще видим...
rr
miStalE
ляляляляля нямам търпение да дойде НОВА ГОДИНАААА :D
Страница: 218 219 220 221 222

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата