stefcho
аре, официалното празнуване на новата година започва сега. ше се чуем пак някъде между нова година и йордановден. весело и на вас.
kar4eto
В 11:30 ще раберем дали ще има страшен купон на Нова Година или просто парти ... Всички да стискат палци моляяя !!!
bogo
Иде нова година, която ще е адски трудна.
stylius
Без жертви на катастрофи за денонощието - Алелуя! За втори път тази година - добре го даваме.
http://news.ibox.bg/news/id_638232635
ryna
не ми трябва Нова година - такъв подарък получииих, че мога вече спокойно да мина без другите, много обичам лилавооооооооо