hippers
Не се знае още къде ще сме на Нова Година... Накрая може всеки да си остане вкъщи...
Soul4o
Това ще е най-гадната изминала година до сега.
antubis
Най-слушаната песен за 2008 година, Coldplay - Viva La Vida
venom
@man0l може, не си спомням от къде си го поръчах, кофтито е че вече почти година мина от както съм си поръчал и друга дистрибуция а диска не идва ...
solveig
Дядо МразА и мен не ме подмина тази година. А и почивните дни ми идват добре.