Търсене на постове: #Година

Лидия
LiDSoN
@Nick супер тъпня ми е ...чак съм учудена ... по принцип чакам коледа с нетърпение някво разнообразие е ...края на годината идва ново начало ...уж....
Мануел Симеонов
Manuel
Тези дни от годината са някак депресиращи ако не си на 10 годинки, помня тогава се радвах, че цял ден даваха анимации и приказки по телевизията :)
The Bot
bot23
[ff123] 3 неща, с които ще запомните 2008 година (via Blog) http://tinyurl.com/7ngymr
Вангел Стоев
venom
След нова година, се местя да живея в Димитровград :)
funkoff
Годината на БФБ завърши както и започна - на червено !
Красимир Крумов
1229992340923811.jpg leonartis
Хаха, Рости ми изровила компромат от 2000-2001 година някъде. Бях си отпечатал 200 нови визитки за запознанства и освежаване на стари контакти.
Вангел Стоев
venom
Ето т'ва искам от Дядо Коледа тая година http://www.caradvice.com.au/wp-content/upload...nFront.jpg
http://digital.bg/%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B8-%D...657.
Drъnata
Dr1nata
@Nick Мхм, тая година и на мен нещо ми липсва
http://nick.edno23.com/view/post:143237
ameli
тази година няма мн деца по болниците,което е добре :) за сметка на това обаче онко отделенията са си пълни :( ...
Denitsa
sickornot
на работа съм йейййййййлл май за последен ден тази година !!!!
Георги Неделчев
joronedelchev
Последните 36 часа бяха едни от най-хубавите за мен тази година, а може би и въобще.
Вангел Стоев
venom
Всеки вика, че можел да се натаралянка всеки ден, но не осънават, че няма да е както на нова година ... Т'ва е сички взеха вече да изпадат в некви депресии...
http://venom.edno23.com/view/post:142791
Вангел Стоев
venom
ХхХхХх ... Тая нова година ще се празнува в къщи май ... всеки вика, мене не ме интересува, говори с другите, аз няма да празнувам и разни такива ... Идиоти ..
Страница: 222 223 224 225 226

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата