funkoff
Годината на БФБ завърши както и започна - на червено !
leonartis
Хаха, Рости ми изровила компромат от 2000-2001 година някъде. Бях си отпечатал 200 нови визитки за запознанства и освежаване на стари контакти.
sickornot
на работа съм йейййййййлл май за последен ден тази година !!!!
joronedelchev
Последните 36 часа бяха едни от най-хубавите за мен тази година, а може би и въобще.
venom
Всеки вика, че можел да се натаралянка всеки ден, но не осънават, че няма да е както на нова година ... Т'ва е сички взеха вече да изпадат в некви депресии...
http://venom.edno23.com/view/post:142791
venom
ХхХхХх ... Тая нова година ще се празнува в къщи май ... всеки вика, мене не ме интересува, говори с другите, аз няма да празнувам и разни такива ... Идиоти ..