antubis
Може би последните два работни дни за тази година започнаха сега.
joronedelchev
При Data.bg има някакъв напредък - отпушиха галериите. Но все още не мога да се логна в сайта и форума им. Излагацията на годината продължава.
antubis
Да ги еба тия от БДЖ. Объркали са ми билета. Пак! Отивам да се карам, а след това и за последно тази година във ФМИ.
ameli
цяла година чакам тези дни, а сега от изтощение вече единственото което искам е да спя ..
gergancho
Всички тези дискусии за положението в Студентски град ме карат да се замисля......наистина ли живея на такова място вече втора година? Не може да е толкова зле!