Хахахах "Скъпи сладурче, Пише ти Дядо Мраз. Обръщам се към теб с молба за помощ. Твоя приятел ĮżĶúŞіŦęŁ ми писа,че въобще не е слушкал през годината и желае да
@voic4e Знам ли...един приятел ми го прати преди около година-две и от тогава не е сменяно (а семпъл е десктопът, даже не си видял панела и трейя долу )
За щастие започва последната учебна седмица в АК-Аркус за тази година. За жалост остават 6 дни до ваканцията. За щастие нашата ваканция е от 19.12.2008