Martin_Rusev
БГ 2006 година - всички правя сайтове за запознаства
ENIGMA
Добро утро на всички-да започнем с по едно кафе,пък после ще се захващам за работа-приключваме годината....досадно
antubis
Стчупи ми се зъб. Догодина ще трябва да ходя на зъбар.
ivdimitrov65
аз през декември го карам от купон на купон - рожден ден, фирмени и разни други купони....и айде пък Коледа и Нова година! Ха-ха...
antubis
Замислям се, че мога да гледам Helloween всяка година, а тази все още не съм. Дано догодина дойдат пак.
leonartis
Български журналисти на посещение в Полша, Варшава през 1934 година. Нито една жена. Сега където се обърнеш, мъже не останаха. То бива еманципация, ама...
Martin_Rusev
Утре имам ЧРД - моята интерпретация - в крайна сметка ти остава 1 година по-малко живот и е доста перверзно това да е повод за празненство