Търсене на постове: #Година

Martin_Rusev
БГ 2008 - годината на медийните групи, всеки втори прави плеядата новини, финанси, автомобили, спорт, мобилни технологии :)
Martin_Rusev
БГ 2006 година - всички правя сайтове за запознаства
Мануела
ENIGMA
Добро утро на всички-да започнем с по едно кафе,пък после ще се захващам за работа-приключваме годината....досадно
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Стчупи ми се зъб. Догодина ще трябва да ходя на зъбар.
Иван Димитров
ivdimitrov65
аз през декември го карам от купон на купон - рожден ден, фирмени и разни други купони....и айде пък Коледа и Нова година! Ха-ха...
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Замислям се, че мога да гледам Helloween всяка година, а тази все още не съм. Дано догодина дойдат пак.
Мануела
ENIGMA
тая година ще я караме без подаръци.....целувки ще раздаваме :D
Красимир Крумов
1229397608350317.jpg leonartis
Български журналисти на посещение в Полша, Варшава през 1934 година. Нито една жена. Сега където се обърнеш, мъже не останаха. То бива еманципация, ама...
The Bot
bot23
[bgblogs] Как изглеждаше Българската Интернет Свързаност през 2001-ва година? (via Blog) http://tinyurl.com/5uvsr6
Дацко Маринов
NjoYko
@novinabg Така е и аз по принцип не давам но мисля да се почерпя и заради успешната година... не толкова в даскалото колкото в работата :)
Дацко Маринов
NjoYko
@novinabg повода е нова година.. мисля за нова година да си го взема
Martin_Rusev
Утре имам ЧРД - моята интерпретация - в крайна сметка ти остава 1 година по-малко живот и е доста перверзно това да е повод за празненство
1229353158286261.jpg Goldy
Малко остана от годината. Трябва да се стягаме :)
yordanoff
@freak :) ами моя го взех преди година и 6-7-8 месеца, та е на близо 2 години вече. Иначе да - малък трябва да го вземеш по принцип :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
получи за Нова Година едно BMW M5 Sedan . Хахахах ;) хич не иска да малко нали :) ебаси подаръка :)
Страница: 224 225 226 227 228

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата