amigo
Ибре кво стана с датата тая година ще видим ли новия дизайн?
Dezi
днес стана ясно къде ще сме на Нова Година - остров Корфу, Гърция с още 8 човека компания..
joronedelchev
От 10-те номинирани финалисти за Спортист на годината съм успял да уцеля 6. Слабо постижение май.
sentinel
И докато ходих да пуша, ректора на РУ запали елхата в ректората... За щастие не бувално! Ще си "облека" коледния дух и няма да работя повече чак до догодина!
dichev
Вероятно неделя бе последния топъл ден за тази година. Имаше страхотен залез край морето...
human
iVoka - Tyxo - то е с най-удобна статистика, по дни и т.н.Не отчита най-правилно , но в блога им пише ,че до края на годината най-късно ще е оправен tyxo-то
Angelo
Искам да се напия с ягодово вино, и да се събудя другата година.... към средата ...
boby
Айде сега потвърдете дали е така - Още снощи ли казах, че ще пуснат Дата.бг на Нова година?