quantbg
Заражда се идея за събиране за Коледно събиране и закриване на дейностите през 2008 година... надушвам тройка... кебабчета....
http://quant-bg.info/bg/2008/12/05/%d0%b5%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d0%b5-%d0...%b0/
DevStorming
Какво стана в блогосферата през 2008 година? (04.12.2008)
http://www.devstorming.com/?p=618
joronedelchev
TV2 купиха и Шампионската лига. След Формула 1, догодина bTV се прощава и с второто си най-престижно спортно събитие.
Rosh_twO
май пак съм настинала..втори път от началото на учебната година..никак не е добре
Rosh_twO
а похвалих ли ви се, че тази година ще уча в даскалол HTML!!! леле и ще го пишем няма да щтракаме по програма! ауу!