Hamaelleon
През 2009 ще боря конкурентен сайт, който е с две години напред, прави по ~140 k (k = хиляди) уникални посещения месечно и 1,526,227 в момента за тази година
bogo
След малко свършва OpenFest - Русе. Е, до догодина.
drJeckyll
"10 000 безработни ще получат безвъзмездна помощ по 50 000 лева за стартиране на собствен бизнес догодина." - по-тъпо нещо отдавна не бях чел<Jeckyll.NET>
http://dnes.dir.bg/2008/11/29/news3669065.html
kregma
Бях на един бар много весел , запознах се с малка част от хората с който ще бъда на нова година (те са 130) и се прибрах защото утре съм на работа... класика:>
php-bg
WebTech ще има и догодина... ще се видим ли там?
http://wtconferences.com
Hamaelleon
21 участнички общо, не крия разочарованието си, ама догодина повече... гласуването - утре след 20:00
http://www.vlkomarov.info/cocki-2008/profiles/