DevStorming
Internet Explorer 8 излиза през 2009 година (24.11.2008)
http://www.devstorming.com/?p=591
Angelo
Мразя го този сняг! М така е една година пропуснах да видя, и сега ще ми се върне тъпкано ... бляк - няма да изляза от апартамента НИКОГА
Rosh_twO
няма дядо коледа! една година изпробва новия уиндолс маджик и шейната му гръмна от тогава е в кома.. и никой не иска да го замести!!!
Hamaelleon
старичко е, от началото на годината е, а е Best за 2007, ама цяла година му се кефя на тоя сет
pizzaBoy
добро утро - и днес е последния хубав ден от тази година.... уж така разправят...
antubis
Добре, че Пламен Константинов спечели приза Мъж на годината. Ако беше тази мишка Бербатов журито щеше да се самоубие!
bot23
[bgblogs] Миналага година бях писал в блога си "И като каза, рече…" как можем да си сменим досадното бяло "B" на оранжев фон, което се показва в рамката на брау
bot23
[ff123] Миналага година бях писал в блога си "И като каза, рече…" как можем да си сменим досадното бяло "B" на оранжев фон, което се показва в рамката на браузе