Mihaelina
Втора поредна година слънчевата ми алегрия се проявява. Май никога няма да мога да се пека нормално повече от два поредни дена...
antubis
Ох .... последен ден да довърша проекта си. Тази година няма да имам отпуска. След това почвам да чета за сесията.
stefcho
чудя се що ги гледам тия мачове. ама нищо, поне мога да се наслаждавам на дуейн уейд НЕконтузен. тва не се беше случвало от година и кусур насам.
stefcho
е аз се помислих за безсмъртен. ся просто ме връщат в реалността. не може с отбора на атлетико, още първия сезон да станеш шампион. ама догодина ще им го върна!
hippers
Отиде, та се не видя! Айде поне от другата година, де...
http://www.hicomm.bg/readnews.php?nid=4436