Търсене на постове: #Година

Стефан Митев
Rx-Ende
@naddito Moга да ти кажа миналогодишната, но тази година пръст не съм топвал ;)
Светозар Георгиев
voic4e
@man0l За тази половин година забелязва ли се сериозна промяна? Питам, защото и аз се замислям, макар че бавното появяване на резултат би ме отказало. ;)
Йордан
Qlamoff
@n3mo Прав си, но ще съм последна година в това училище- мисля да кандидатствам след 7ми клас и искам да им подаря един хубав сайт- това училище ми даде много..
Ясен Цеков
fengi
@X7r3M1s7a остава само и катеренето да го вкарат .. аз си мислех че тази година ще има но .. уви
yordanoff
@man0l Лека Атлетика. Едно момиче от Костинброд ще ходи в Пекин (тренирал съм с нея тука в Кброд) :) А завърши даскало миналата.. или тая?! година. Та така :)
Любомира Новачкова
bubulinka
хаха, ужас... приличам на разплетена кошница... повече от половин година не съм си виждала косата оставена да съхне от само себе си...
Георги Матеев
georgimateev
@eli4ka84 ... "ся докато не ги сцепиш няма дори да си помисляш да си ходиш" И дава резултат за сега.. Тая година ми е най-успешната в живота, а е още по средата
Костадин Костов
hippers
Толкова ли е странно и неприемливо, че тая година просто не ми се ходи на море?!
Coverdale's PRwife
Marico
@Bibcho знам какво ти е, повярвай. Една година бях в ремонт - изолации, дограми, гипсокартон, замазки, паркети, латекси....
Стефан Митев
Rx-Ende
Сапунки евриуеър. Е за това не съм готов х.х Събрах материал за да издавам половин година самостоятелно вестник "Лична драма" тука..
Petya
Principessa
@nickname778 чаааакай сега :) сватба се предполага, че ще има, но не днес и не тая година ;) хахах :) спокойно ;) ще намажеш парче от тортата ;)
Георги
nickname778
@h4ckY 50 човека, ама пием и ядем като за 400 :) Все пак си записвам, че имам ангажимент с неизяснена дата за тая година ;) btw, какво списание ?!?
Snoopy
blacksnoopy
На първи септември 2008-ма година, ако не ни мине котка път, ще стартира второто у нас СЕО състезание с награден фонд.
http://placecasting.com/%D0%92%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%BE-%D0%91%D0%93-s...%B4/
Костадин Костов
hippers
Трафикът на сайта тоя месец що така се изчерпа... Много кофти... Като си поръчвам хостинга за другата година няма да подценявам посещенията толкова...
Красимир Крумов
leonartis
Когато съм се родил на 15 юли 1966 година е било слънчево, а максималната температура в Шумен е била 31 градуса. Така казва Макс. Той е метеоролог.
Страница: 245 246 247 248 249

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата