Търсене на постове: #Година

Никола Павлов
1216851125244763.png Nick
Facebook немат спирачки. Над 132 милиона потребителя, това прави повече от 150% растеж за последната година.
stefcho
stefcho
ма меен ;) тва клипче си го въртя от година насам за щяло и нещяло
Георги Гърдев
GeorgeSG
Подготвям се за преинсталация. Тая година не ми върви. Май за 3-ти път ще преинсталвам... за 7 месеца :O Сега въпроса е vista или xp :D
Георги
nickname778
@h4ckY имат планове до края на годината да дойдат... все пак шефа им живее в моя квартал.. трябва и той да види що е то хубав нет :)
Костадин Костов
hippers
Занимавам се с новия дизайн на kamelia-online.com. Повече от година е с тоя и вече му е време... Много свежарско става. :D
bobz
@stylius друго си е сестра ти да те буди в 7ч. в неделя или баба ти на 1.01. да ти звънне в 8ч. да ти каже "Честита нова година!", а ти си празнувал до 6ч...
Петър Илиев
pesho
Ей тва е, изчезна ми телефона някъде. Накарах Стефан да звънне, никой не вдига. За втори път за една година, тоя път ще полудея вече.
Петър Илиев
pesho
И трите мобилни оператора вече предлагат мобилен интернет. Условията им са гадни, но до година две ще бъде най-нормалното нещо да сърфираш отвсякъде. Густо.
Любомира Новачкова
bubulinka
разочарована съм от плеймейтките тази година
Стилиян Стефанов
stylius
Току що уредих едно изкачване по Рила, съвпадащо точно с отпуската ми. Адски съм радостен, че тази година няма да си прекарам почивката вкъщи!
Светозар Георгиев
voic4e
@rhea Пък аз слушам някоя друга година дадена група и в един момент започва да ми омръзва... гадна работа :(
Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a беше правил "100 Филма, които ще гледам това лято (2007)". Аз май тая година ще направя "100 бири, които ще изпия това лято". Наздраве с Heineken :)
Любомира Новачкова
bubulinka
Изпит по БЕЛ в УНСС.... Втора година подред, усещам поредния гръм и трясък... И все пак стискайте палци, какво като не съм учила?
Красимир Крумов
1216207198120609.jpg leonartis
Абонат,който е повикан на телефона,взима в лявата си ръка слушалката и се обажда с думите Петров или Иванов. Из телефонния указател на София от 1947 година
М. Е.
Eowyn
@YanaMitseva - ние ще ходим :) Их, дано е таз година Таря, догодина Марко. Амин.
Страница: 246 247 248 249 250

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата