hippers
Тая година ще пропусна да си празнувам имения ден. Тея абитуриентски ми развалят всичките планове.
velial
Уча по математика |-( и имам да пиша мега тъпо есе по философия...мразя края на годината...
hippers
Уж се прибрах рано, пък къде ме замъкнаха след тва... Не съм ходил на дискотека от половин година, обаче снощи как ме навиха не знам...
stefcho
и аз без да искам стана плодов ден. толкова плодове сигурно не ми се събират сумарно за миналата година.
pacokatani
Мецо-сопрановите гласове узряват някъде около 25-тата година, разби'ш ли!
Manuel
Btw, те всяка година ходят точно на тази дата все в петното.