euro2008
Марек Янкуловски беше избран за играч на годината в Чехия
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=503097
bubulinka
айдеееееее една година от бала
torashko
Както всяка година по това време и тази седмица култовата реплика е : 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12 !!! Да им е честито на завършилите, а ако знаят кво ги чака...
leonartis
Сирени завиха. Всяка година в края на май "тренират" за Деня на Ботев. Което е тъпо, те ми свирят 5 минути на 27 май, после за кво ми са на 2 юни.
pesho
Кликам аз на няква реклама за екскурзия до Нови Сад,Сърбия (там се провежда EXIT Fest, миналата година бях) и ми излиза оферта за с. Рибарица, Тетевенско.. WTF?
plastichen
Днес нема да се работи. И в САЩ има по около 5 почивни дни в годината. Май е време да гледам Индианааааа.
rhea
Скъпи абитуриенти, ще ви видя догодина като учите за юнска сесия колко гот ще ви е да крещят и броят под джама ви като изпита е след ден.
Nick
Абитуриентка проституира половин година, за да си купи рокля за бала? Направо се чудя Карбовски откъде ги изкопава такива..
Mihaelina
Днес правих 4 контролни по английски + един превод... така е - който не се вясва цяла година накрая прави всичко наведнъж..