Hamaelleon
@man0l: пиша на PHP от миналата година, но доста неща, вкл. и важни определено ми убягват.. посъветваха ме да се запозная с framework-а на Zend и с Cake PHP, м?
Serjo
Тази година ще се радваме на ONYX!!!!!!!
pacokatani
Иваниандрей явно са решили днеска да си кажат всички тъпи шеги, които цяла година се въртят в офиса на Междинна станция!То бива бива ама тва на нищо не прилича!
joronedelchev
Transformers най-добър филм на годината според MTV.
Hamaelleon
@X7r3M1s7a: Deja Vu беше готин, да, а на Кранк чакам 2-ката тая година.. са ше дръпна да го прослушам тоя Улични крале
ryna
както всяка година - в края на май - аз пак имам хрема, накой ме е абонирал за майската хрема и не знам как да се разделя с тая "придобивка"