Търсене на постове: #Година

iliancheto
@Dr1nata споко :) догодина няма да е ваша. Радоста ще е кратка ;) Нищо лично. И само Левски ....
iliancheto
@Dr1nata Айде да е 1:2 а ? Все пак си печелите купата тази година...
Martin_Rusev
@NetCutter аз го разцъках снощи KDE 4.04. Има идея обаче трябва да ги оставим да подевелопват още половин година и тогава вече. Много бъгове :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a, (сериозно трябва да помислиш над смяна на ника :D ) за мене 6 часа са полу-празник.. А както се говори, че от догодина ще са по 45 мин...
---------
NetCutter
Тодор Батков е дебил! Спъва цяла година трансфери, после обвинява сираков и мъри за това и като капак на всичко точно преди дербито ги гони. Шибан простак!!!
Александър
aftercollabz
@_GaN_ Успех! :D Ще черпиш догодина. :P ;)
GaN
_GaN_
Еха! Ударих 50 долара на Адсенс :P И това от стартирането на блога до сега (7 месеца). С този темп догодина може да получа и чек :P
Костадин Костов
hippers
Неее, болен съм! Много съм нещастен. Не бях се разболявал от близо година.
Боян Пейчев
JaG_
@Nick не го имаш само ти това чувство. Последната седмица е със сигурност най-мързеливата от началото на годината.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Още 26 часа до събитието на годината.
lazyfactory
@pesho ,таз година микроблог с милион потребители, догодина макроблог с милиони посетители :п
Петър Илиев
pesho
Таз година микроблог - догодина истински блог !
Mariyan
Тия от ISP-то ми са много алчни. За статично ip искат по 5лв на месец демек 60лв на година :(
Филми
filmi
Тази година през май можем да очакваме и пълнометражният филм по сериала Sex and the city, в който можем да видим познатите ни актриси.
http://www.imdb.com/title/tt1000774/
Mariyan
@Geri за пръв път като ми дадоха такива съвети си казах " Абе вие луди ли сте?! ". Сега след ~ 1 година, разбирам колко са били прави хората които ми го казаха
Страница: 253 254 255 256 257

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата