yordanoff
Подготвям си бекъпите за реинсталл-а на OC-а (евентуално утре, точно една година преди предишния инсталл).
stung
Номинирам "Не на анимността в интернет" за най-глупава инициатива на годината !
yordanoff
В събота/неделя ако ми е кеф и съм подготвен психически ще преинсталирам XPто.Няма да изкарам 1 година през реинстал то се видя. После 2 дена връщане на бекъпи.
Rosh_twO
и тая година ше има 'госпожИца росИца'
guardian-now
1 година Без Емил Трифонов - Кембълът
toonito
форматирах си компа и си изтрих портфолиото.....1 година програмиране и 'дизайн' отидохаа....плаче ми се
aoironeko
Ужасна седмица! Ужасен месец! Ужасна година! Според нумерологията, след рождения ми ден нещата ще се оправят. Айде да идва next week, че да се свърши!!!
yordanoff
Ъпдейтвам Skype (не съм го правил от година без 27 дни), както и ICQ-то. Усещам, че правя грешка.