Търсене на постове: #Година

yordanoff
Подготвям си бекъпите за реинсталл-а на OC-а (евентуално утре, точно една година преди предишния инсталл).
GaN
_GaN_
Каква е приликата между Нокиа и Сърбия? - Всяка година излиза по-нов и по-тънък модел ;) хахахахаахахаха :) черен хумор малко ;)
stung
Номинирам "Не на анимността в интернет" за най-глупава инициатива на годината !
Rosh_twO
тъй като преди поече от година установих, че фризиорите не могат да потстригват :D сега сама ше си резна косата:D
yordanoff
В събота/неделя ако ми е кеф и съм подготвен психически ще преинсталирам XPто.Няма да изкарам 1 година през реинстал то се видя. После 2 дена връщане на бекъпи.
Snoopy
blacksnoopy
@Djubra всяка година ходя по 1-2 уикенда. Кофти е, да
Rosh_twO
и тая година ше има 'госпожИца росИца'
Станимир (СтанКу)
guardian-now
1 година Без Емил Трифонов - Кембълът
Антоан
toonito
форматирах си компа и си изтрих портфолиото.....1 година програмиране и 'дизайн' отидохаа....плаче ми се
Мишо
aoironeko
Ужасна седмица! Ужасен месец! Ужасна година! Според нумерологията, след рождения ми ден нещата ще се оправят. Айде да идва next week, че да се свърши!!!
Оги
ogunche
Днес ще се празнува.Ставам на 30 и се замислих.Дали остарях с още една година или живота тепърва започва :)
Ели
Po3u
@svejo еее тамън си мислех за "Слънце мое". И ПАК ми се приходи на море!!! ... Тази година лятото нещо ме хвана още през Февруари:) Леле а как ми се спи още...
Богомил "Бого" Шопов
bogo
Запазете си време да посетите най-яките ИТ събития в България. Днес пуснахме това: http://events.oicl.org/ . Оказва се, че има много събития тази година
yordanoff
Ъпдейтвам Skype (не съм го правил от година без 27 дни), както и ICQ-то. Усещам, че правя грешка.
Михаелина Лилова
Mihaelina
@Dr1nata , всъщност тази година навършвам 21.
Страница: 254 255 256 257 258

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата