RuuL
на истина вече ще трябва да си сядам на газа и да уча щото иначе още една година само бачкане и алкохолни прави ще ме докарат до лудост
webgravity
Някой знаеше ли, че има право веднъж в годината да изиска информация дали е послушван....как се прави това?
telemaniac
"Music Idol" – една година по-късно, bTV - неделя, 12:30
Nick
От доста време насам не бях поствал в блога ми тема, по дълга от пет реда. Днес май беше сефтето за тази година.