alish
"от близо приличаш на марсианец" "да. защото главата ми е в облаците"
alish
"измислих нещо хубаво което да ти кажа." "какво?" "искам да спя с теб отново,защото си красива" "не съм" "тогава защото си грозна" "все едно ли е?" "да,чадо...
bgdn
Ти си длъжен да правиш добро от злото, защото то няма от какво друго да се прави. Робърт Пен Уорън
rups
Спомням си хубавите времена когато бях в училище и ставах най-късно в 9, защото бях непоспаливо и немързеливо дете.Е, сега съм поспаливо и мързеливо дете, кофти