Търсене на постове: #Защото

НяМам ;(
chalakov2
@R3sp3k7 Да,изключително коректни са и имат бърза доставка.На мен ми доставиха без пари защото купувам от тях и друг път.
Мариан Игнев
mignev
Язък, че компании като Google и Yahoo или Facebook се бъхтят толкова, защото те не знаят, че НетИнфо са най-големите :))
http://smali.me/1TD
Иван Савков
sandprince
@Nick защото се падна работен ден, а повечето студенти учим и нямаше начин...
Георги Костадинов
Forsi
@sandprince Смешно ми е защото Word си има точно функциите за правене на вестник. Table Tools, Text Box Tools, Header and Footer Tools и т.н. :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@pisio ето виж одеве как я свалих, защото не исках пак да се тъпча с хапове :]
http://t0m3kk.edno23.com/view/post:437961
Ally
alish
@t0m3kk ами защото не съм ти предлагала заплащане, дарлинг. какво си се заоплаквал че не си моята курва? :D
Алекс
alex95
@Dr1nata Към коя версия? :) Защото гледам че имало 30. а пък аз съм с 21.0.25 и ми казва че нямало по-нови
Ally
alish
"от близо приличаш на марсианец" "да. защото главата ми е в облаците"
Ally
alish
"измислих нещо хубаво което да ти кажа." "какво?" "искам да спя с теб отново,защото си красива" "не съм" "тогава защото си грозна" "все едно ли е?" "да,чадо...
Ally
alish
@stalker дам. и затова се чудя... защото когато беше къса... бухваше. и то мн весело :D бтв.. аватара ти... кой беше този филм? кооой?
Петьо
geimarcheto
@Snooby Благодаря обаче си търся някое по леко и с по малко екстри защото си зема някой за 1000 лв и утре падна го шчупа ще ми е малко кофти.
Peter Nikolow
bgdn
Ти си длъжен да правиш добро от злото, защото то няма от какво друго да се прави. Робърт Пен Уорън
rups
Спомням си хубавите времена когато бях в училище и ставах най-късно в 9, защото бях непоспаливо и немързеливо дете.Е, сега съм поспаливо и мързеливо дете, кофти
Емил Станчев
Emyto
Някой иска ли да ми дръпне GIMP-а и да го качи на собствен сървър, защото WebSense-а ми реже sourceforge-а :(.
http://downloads.sourceforge.net/gimp-win/gimp-2.6.7-i686-setup.exe
Симона
simsy
@dandelion =) Нямам търпение вече :D А времето минава адски бързо, особено защото имам изпити сега :) Ти колко време ще останеш в България?
Страница: 178 179 180 181 182

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата