Търсене на постове: #Защото

Паола
Paola
Пръстите си изядох, по-вкусен толстолоп не бях яла (ама това е сиг, защото аз го сготвих :D ) :P
Ивелин Георгиев
h4ckY
@notexist това е твой избор, но има някой неща, примерно да се обвиняваш че е станало нещо, защото не си направила нещо, да но то може да е преначертано ;)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Bing Maps страшно ме дразнят. Не мога да тесвам бета версия с IE, защото имам 64 битово такова, а за Firefox и Opera не ми дава възможност. Майната ви!
Георги Цветанов
t0m3kk
@venom тя лоши думи за мен не може да каже, защото аз съм добър човек :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@notexist а и няма как да се вземем с теб защото ще ти напомня за това "Семейно положение: Обвързана с Пламен Спасов"... Просто обвързаните не ме кефят :]
Георги Цветанов
t0m3kk
@notexist защото нямаш :D или просто искаш само аз да те хапя :D знае ли човек :D:D
Ally
alish
добре... или съм голям идиот (и съм си преебала вкусовите рецептори) или съм невероятен гений защото това е вкусно O.o ще видим на вечеря...
шУс!
notexist
защото хората без половинки се сдухват по празниците, а аз не?
Леприкон
ZzZaPyr
@eyankulov аз ако имам тийзър ще им нанеса по-големи щети от колкото с пистолета, защото няма да се спра просто :D
Светослав Стоянов
svetoslav
@alex95 остави момчето да се радва на сайта си докато има посещения, защото едва ли ще е за дълго :)
Алекс
alex95
[00:26:04] Микрофон и мишка: Здравейте, драги ни зрители и слушатели! Позволявам си да ви пратя този спам, защото може би това ще е последното съобщение от този
Георги Цветанов
t0m3kk
@dandelion защото явно е крайно време и ти да се омъжиш :]
Георги Цветанов
t0m3kk
Ето какво ще си сложа на десктоп-а :] няма да я добавям като снимка, защото само ще намали резолюцията и ще намали кефа от готиния изглед с високо качесто :]
http://a.imagehost.org/0989/beach_amazing_view_2560x1600.jpg
Александър Атанасов
mind
@Bashev беше си на джумла, само, че с платен темплейт, който не вярвам да е платен. Днес го смени, защото сигурно са го задърпали за темплейта..
Георги Цветанов
t0m3kk
@podmatrix хм... като се замисля не е толкова странно, защото cufon-а, преобразува така текста, че не е възможно да го маркираш или копираш... и все си мисля,че
Страница: 179 180 181 182 183

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата