antubis
Bing Maps страшно ме дразнят. Не мога да тесвам бета версия с IE, защото имам 64 битово такова, а за Firefox и Opera не ми дава възможност. Майната ви!
alish
добре... или съм голям идиот (и съм си преебала вкусовите рецептори) или съм невероятен гений защото това е вкусно O.o ще видим на вечеря...
notexist
защото хората без половинки се сдухват по празниците, а аз не?
alex95
[00:26:04] Микрофон и мишка: Здравейте, драги ни зрители и слушатели! Позволявам си да ви пратя този спам, защото може би това ще е последното съобщение от този
t0m3kk
Ето какво ще си сложа на десктоп-а :] няма да я добавям като снимка, защото само ще намали резолюцията и ще намали кефа от готиния изглед с високо качесто :]
http://a.imagehost.org/0989/beach_amazing_view_2560x1600.jpg