Търсене на постове: #Защото

Алекс
alex95
@ZzZaPyr Тая единица я сложиха защото lifebox.com е заета :D Тоя е много кух щом 2 месеца качва една joomla :)
1259851099907005.jpg avonvarna
Rare Pearls - едно дългоочаквано завръщане! Защото клиентите го обожават!
http://avonvarna.com/
rups
Въобще не ми е ясно как като имам сметка за 15.98 лв. не мога да дам на касиерката ваучери за 16 лв., защото касата нямало да и се отвори?! wtf?!
Росица Миткова
Bubbly
И ако те целуна в мрака, не се притеснявай. Това е защото ти си моята любов.
Ally
alish
@notexist защото ме мързеше дори да се изкъпя? :D гуш :* как си ти днес?
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Защо не гледам телевизия? Защото ми усилват нарочно звука по време на рекламите, а клавишите за mute и poweroff са един до друг :)
Еми Окснитси
dandelion
След филма Earthlings мисля, че съм готова да направя стъпката от вегетарианство към веган. Станах вегетарианка просто защото не обичам месо, но веганството..
hurmaqny
@pesho защото ми омръзна от подобни истории, нищо, че е забавно... а и не съм романтична ;д
Алекс
alex95
@miro91 прлеъра е така защото експериментирам как ще изглежда като размер в новия дизайн :)
Ruslan Trad
Sham
@dandelion защото са изтъркани
Еми Окснитси
dandelion
Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата.
Георги Динков
gogata2427
Някой да си каже мнението за тази jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=537578 видео карта,защото моята е буквално за хвърляне... :D
Леприкон
ZzZaPyr
Интересно е, че търсех сайта на правителството, защото забравих URL-то и използвах "Провал" за Keyword съвсем инстинктивно ;D
hurmaqny
@alish защото въпросните хлапета, разбирай класа ми, ще скърцат коледна песен на училищното тържесто, изкушавам се да им пробутам версия на manowar :D
hurmaqny
@alish на мен в главата ми звучат коледни песнички, защото тях съм се захванала да прослушвам и отделям :)
Страница: 180 181 182 183 184

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата