t0m3kk
Хохо... Ще видим до колко ще сме в Пловдив, защото след т'фа може да ходим на домашно парти... Може би ще е утрепия тая вечер...
Drake
Абе случайно днес да е понеделник ? Защото имам такова гадно чувство ...
rups
Тая патка Ива от Часът е прекрасен не готвела и не домакинствала, защото изглеждала зле хаха ... какви злета има на тоя свят