Търсене на постове: #Защото

Георги Костадинов
Forsi
@pisio Аз предната вечер гледах Endgame и ми се стори пълна тъпня ,защото заспах в началото на филма. Геймър не е лош филма,нямаше много смислена история,но..:)
arogantni
@pisio остави нещо и за жената де, хахах. Сам си защото или имаш мн претенции или защото не си в норматива по друг критерий, keep reading arogantni :)
arogantni
@pisio чети между редовете - трябва да може да ги цепи, не е задължително да го прави, но е голям плюс, защото на всяка жена и потичат лигите при вида на това
Преслав Панайотов
pisio
на мен не ми хареса, не знам за другите, може би защото харесвам по-друг жанр. @R3sp3k7
Еми Окснитси
dandelion
@aftercollabz аа не, страх ме е да пускам, защото съм голяма късметлийка и ще взема да спечеля и после не знам какво ще правя...
Георги Цветанов
t0m3kk
@pisio защото явно хората, които ти посещават блога (предполагам, че е блог) са на пубертетска възраст и т'фа не ги интересува пряко :)
rups
@Sham еми това във всеки бг сайт в постовете за мода е споменавано поне 2 пъти сигурно, не помня вече къде съм го чела, защото посещавам бг сайтове предимно по
Георги Цветанов
t0m3kk
Хохо... Ще видим до колко ще сме в Пловдив, защото след т'фа може да ходим на домашно парти... Може би ще е утрепия тая вечер...
Симона
simsy
Общо 12 км дотам и обратно :) Забавната част ще е като се връщам - нагоре по хълма :D Реших да снимам по пътя, защото времето е страхотно и си заслужава :)
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
Абе случайно днес да е понеделник ? Защото имам такова гадно чувство ...
Стефан Митев
Rx-Ende
@schizophrenia Защото ще си отидат приливите, лунната пътека в морето, светлината в нощта и романтиката, витаеща във въздуха, когато там е тя. ^^
ина бъртънбъргър
inayuukicross
Класния ми днес сподели, че като бил на нашата възраст "надувал жаба със сламка през ануса"..кавичките са, защото го предавам с точност :D
Теодор Георгиев
tedo92
@schizophrenia защото са модерни? производство на ЦЕРН?
Георги Костадинов
Forsi
@alex95 Ама да ти кажа проблема е в нас,май. С нашия чужд акцент той рабира други неща,защото сега намерих едно клипче един как говори и онова му шише всичко.:)
rups
Тая патка Ива от Часът е прекрасен не готвела и не домакинствала, защото изглеждала зле хаха ... какви злета има на тоя свят
Страница: 183 184 185 186 187

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата