Мисля да легна да поспя малко, защото утре ми е почивен ден и мисля да се възползвам от него... сутринта (към 12) ще ида да си взема бирички и почвам филми
На CombatArms се размазах направо... Чак ми писна да играя пък и нямам оръжия, защото изтекоха, а не ми се дават пари за глупости... все пак 2000gp имам само
Някой знае ли къде може да се намери хубава презентация за скенери с характеристики, типове и пр., защото имам да изнасям урок, а не мога да намеря инфо