Търсене на постове: #Защото

Георги Цветанов
t0m3kk
Мисля да легна да поспя малко, защото утре ми е почивен ден и мисля да се възползвам от него... сутринта (към 12) ще ида да си взема бирички и почвам филми :)
rups
@t0m3kk ми то май не е от руутъра, защото на лаптопа си е перфектен нета, сигурно lan картата ми е смотана
Валентин Славов
Domsdey
@neutron пратих ти, обаче има малка вероятност да не я получиш, защото не се разбират много много с абв.бг. Ако имаш мейл в gmail.com po-dobre :)
Георги Цветанов
t0m3kk
На CombatArms се размазах направо... Чак ми писна да играя пък и нямам оръжия, защото изтекоха, а не ми се дават пари за глупости... все пак 2000gp имам само :)
Александър Атанасов
mind
@t0m3kk а името му знаеш ли как е, защото с Монтесито съм го търсил но не излиза.. :(
The Bot
bot23
[ff123] [cefulesteven] Обичам я, защото я мразя http://tinyurl.com/ykycdz7
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@miStalE Учи английски докато можеш ;) Защото сега е безплатно а после по 100-200 лв ;) Аз уча английски от детската градина и го знам перфектно :)
Бахар Мустафа
axeny
@Domsdey xa :D и аз изпуснах началното защото си мисля че просто е флаш ефект :D
Теодор Георгиев
tedo92
Някой знае ли къде може да се намери хубава презентация за скенери с характеристики, типове и пр., защото имам да изнасям урок, а не мога да намеря инфо
Георги Цветанов
t0m3kk
Лека нощ на всички, защото повече не мога да издържа @sown будни винаги има :D но май тоя път аз съм последния оцелял :D все пак лекинка :)
Веселина
sersemche
@Snooby ааа мисля да поостана доста :)...поне докато ме изгоните защото съм нахална:)
Ruslan Trad
Sham
@t0m3kk пускат много арабски ремиксове, хип-хоп понякога, чалга -естествено, но като има купон :) много арабско, защото е арабско заведението
Георги Цветанов
t0m3kk
@Paola ах ти малка лошотийке... @sown отивам си взема цигари и го пускам в нета да го гледам, а @Paola ще загуби защото България ще бие!!!
Паола
Paola
@t0m3kk 1:1 е, защото ти хареса филм, който аз ти препоръчах :D
Паола
Paola
@t0m3kk Не защото е испанак, а защото беше единственото "момиче" във филма :D Трябва да се отличава от останалите, затова я гласят. :P
Страница: 199 200 201 202 203

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата