t0m3kk
Лягам да спя, защото нещо ми се приспа супер зверски... Лека на всички (ако има живи де)
dj_aquarius
аз обичам да споря с теб, но не и да пиша защото клавиатурата ми ще се счупи трябва да говорим или на живо @aleksoft
Soul4o
офффффф, ся кво, ще декомпилирам флаш плеяр, защото не мога да намеря една песен ?! Бах тъпото