bgdn
"Защо магистрала "Тракия" се нарича така?" - "Защото била започната от древните траки".
alish
дядо: "сега ще ви разкажа...защото вече и в автобусите зарибяват хората!"
tedo92
Фък, новият даскал по физическо води и баскетбола в училище, което е гадно, защото пича е заядлив лешник...
patblansh
Безброй целувки ще пратя по безкрайната морска шир. Плачи, ти, плачи, о, сърце, за своята обич плачи, защото в света няма други като твоите черни очи,
patblansh
За мен ти си морска сирена, моряка удавник съм аз. Плачи, ти, плачи, о, сърце, за своята обич плачи, защото в света няма друга като твоите черни очи, .....
acnapyx
"192.168.8.1 гейтът ли е?" "Да." "А защо не се пингва?" "Защото е латентен гейт."
patblansh
@man0l това е защото е огнена зодия, докато рибките са водна и там става по-сложно