Търсене на постове: #Защото

Peter Nikolow
bgdn
"Защо магистрала "Тракия" се нарича така?" - "Защото била започната от древните траки".
Ally
alish
@schizophrenia защо ли? може би защото преди това обясни какво е xD
Ally
alish
дядо: "сега ще ви разкажа...защото вече и в автобусите зарибяват хората!"
Георги Цветанов
t0m3kk
@rups не, тя изплува само сега защото още е пресен спомен :D утре няма да е :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@dandelion заблудааааа :D без пороци няма прогрес... не се отказвай от пороците, защото те не се отказват от теб :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@rups когато съм при братовчедка ми само аз се грижа за него, защото просто той е само с мен... единственото време през което е изцяло на свобода, а не в клетка
Георги Цветанов
t0m3kk
@rups ако е нежно се разрешава, но не повече от 10 минути без почивка, защото просто полудява от кеф :D мачкаш го 7-8 минути 2-3 почивка и после пак :D
Теодор Георгиев
tedo92
Фък, новият даскал по физическо води и баскетбола в училище, което е гадно, защото пича е заядлив лешник...
hurmaqny
@man0l нищо важно не е. снимах си плеъра защото го продавам :P
patblansh
Безброй целувки ще пратя по безкрайната морска шир. Плачи, ти, плачи, о, сърце, за своята обич плачи, защото в света няма други като твоите черни очи,
patblansh
За мен ти си морска сирена, моряка удавник съм аз. Плачи, ти, плачи, о, сърце, за своята обич плачи, защото в света няма друга като твоите черни очи, .....
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@venom Защото си слънчице и си оправен. За това. Вдъхваш доверие и респект :)
Аспарух К.
acnapyx
"192.168.8.1 гейтът ли е?" "Да." "А защо не се пингва?" "Защото е латентен гейт."
Denis Zhekov
Snooby
@tenderlilac трябва наистина да си ми стискла палци, защото...
patblansh
@man0l това е защото е огнена зодия, докато рибките са водна и там става по-сложно
Страница: 201 202 203 204 205

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата