Principessa
@man0l хахаха със сигурност няма да ти е кеф да те контролирам, защото ще ти ънинсталирам всички чат клиенти и браузъри с изключение на експлоръра xD
dandelion
И все пак.. това за пингвините.. не е оправдана проституция, защото дефакто се борят за лукс, а не за оцеляване (да не се калят малките като се разтопи снега).
georgimateev
май няма да мога, защото не знам синтакса на Ruby. Ще пробвам другата седмица
t0m3kk
Пия си кафенцето, гледам като тръба защото пак чувствам гадната умора и след малко мисля да легна да поспя още малко...
sKru4
Защото там ти-ри-рам-ти-ри-рам.
georgimateev
Завърших и петте части от статията ми, посветена на циганските гета. Ще се радвам сега и на някой друг коментар, защото се чувствам изморен за редакция
http://georgimateev.blogspot.com/2009/10/stolipinovo-re-1.html
t0m3kk
Цял ден вали... Спрях си музиката да се насладя на шума от дъжда... И дори излязох навън малко да ме навали, защото просто обожавам дъжда...