podmatrix
Снощи нещо май съм настинал, защото ся в нас ми е студено....
blacksnoopy
Отивам да ям грозде, защото майка ми не иска да отиде до магазина да купи натурален сок от праскова
hurmaqny
Обичам те, защото само с теб, макар и не винаги, съм била себе си.