stankoff
Взех новия .net, дано да си заслужава, защото съм на път да спра да го купувам.
mitternacht
тинг ту ду-да видя ху дъ фък ме адна и какво иска от мен, защото ще има да ме гризе.......... имам някаква мисъл кой или коя може да е, а това.... не е на добре
rups
Абе ще ми стане ли daemon tools на Windows 7, защото при инсталация ми дава this program has known compatibility issues