Търсене на постове: #Защото

Радослав
Soul4o
@schizophrenia защото, защото... и ние искаме... мрън !
Радослав
Soul4o
@rosko защото чакаме да се инсталира нещо на vps-a ;)
Иво Станков
stankoff
Взех новия .net, дано да си заслужава, защото съм на път да спра да го купувам.
Георги Динков
gogata2427
нещо неска нишо не ми се прай :( Дано утре не съм така,защото утре ме чака още една тренировка за гърди и в нея пак ше вкарам кардио и корем,ше ме боли сичко..
-=*****=-
mitternacht
тинг ту ду-да видя ху дъ фък ме адна и какво иска от мен, защото ще има да ме гризе.......... имам някаква мисъл кой или коя може да е, а това.... не е на добре
50stotinki
@h4ckY защото сървъра ни падна няколко пъти :)
Мишо
muiiio
@dandelion Защото първият апарат, който си взех, е Пентах :) Беше авангард тогава.
rups
Абе ще ми стане ли daemon tools на Windows 7, защото при инсталация ми дава this program has known compatibility issues
Стоян Костадинов
Kraff
@viktorkoichew защото си добавил и линк, а такива удорми на главната страница не излизат! ;)
http://viktorkoichew.edno23.com/view/post:355844
Божидар
Bozhidar
@Paola добра идея.. но и тя иска чистене.Тук всичко е на опаки.Страх ме е да дръпна щорите защото ще се разтопя! хахах
Мишо
muiiio
@gogata2427 За мен соята е добре, защото имам лека нетолерантност към лактозата :)
Радослав
Soul4o
@sandprince знае отговора защото е извънземен !
Алекс
alex95
Има ли някой, който има ie 7? :) Може ли една услуга, да ми кажете как изглежда http://alexsoft-bg.com/ защото thumbalizr с ie7 => http://sht.ath.cx/da
Кампус БГ
campusbg
@rups Просто защото беше близо до познаването, но не точно, за това така :) Иначе това не ни е логото, а част от логото ;)
rups
@campusbg eее, не ми омаловажавай постижението, все пак познах без предварително инфо :P btw за логото бях сериозна, сменето го, защото това е много сдухано
Страница: 206 207 208 209 210

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата