rups
е недоволна, защото за пореден път филмът, който иска да гледа, все ощ не е излязъл
lorda1966
Aми джъткам си из нета и се забавлявам,в момента си избирам нов пистолет,защото стария го продадох за бутилка водка,весело да бъде сега утре и вчера са незначни
kakvomislish
"Все едно нас да ни затворят, защото радваме нечие око. Особено за големите кучета, това граничи със садизъм. Може би в къща с двор…"
http://kakvomislish.com/za-domashnite-liubimci.htm#comment-2516