t0m3kk
И по-хубаво, че не отидох на феста, защото така като гледам времето ще е дъждовно...
mind
@man0l защото еоод беше с капитал 5к депозит в банката до излизане на съдебното решение на фирмата.
semprom
1ви час Химия ... хух това значи, че мога малкоо да закъснея защото нашета г-жа винаги го прави .. просто не и се ставало рано xD
georgimateev
думата не си прави, не си отваряй устата, защото твойта гей банда ще я изравня със земята
kolelo
Защо децата на митничарите имат триъгълни усти? - Защото...
http://kolelo.net/vic-29spt/
sentinel
Не можеш да станеш магистър, ако не можеш да забиеш два пирона на кръст, защото не можеш да си закачиш таблата за летвичките!
melani
Здравейте!Има ли будни хора на линия?Защото аз вече не се чувствам човек а вампир който броди сам и търси жертви