Търсене на постове: #Защото

Георги Динков
gogata2427
Реших да ги повтора,защото и без тва съм ги правил 'сичките.. :D
Георги Цветанов
t0m3kk
И по-хубаво, че не отидох на феста, защото така като гледам времето ще е дъждовно...
Александър Атанасов
mind
@man0l защото еоод беше с капитал 5к депозит в банката до излизане на съдебното решение на фирмата.
semprom
1ви час Химия ... хух това значи, че мога малкоо да закъснея защото нашета г-жа винаги го прави .. просто не и се ставало рано xD
Angelo
@muiiio това е така защото си направил да излиза по един пост на страница :)
Георги Динков
gogata2427
@R3sp3k7 Можеш да попиташ и някой друг,защото не съм компетентен към хора дет няят толко мазнинка,с колкото почнах аз.. :D
Георги Матеев
georgimateev
думата не си прави, не си отваряй устата, защото твойта гей банда ще я изравня със земята
Ruslan Trad
Sham
@muiiio да, "Капитал" става, защото хартията е сгодна.
Георги Цветанов
t0m3kk
Лягам да спинкам защото утре ще ходя от началото до края на даскало и няма да правя отсъствия :D е анцунг за ФВС-то няма да си сложа, но т'фа е др. тема :) лека
just rosko
rosko
@alex95 [ dobre de, kakav e problema, i bez tova ostavat 4 dena] защото не съм го казал аз + това не е хубаво да се е* с хората 'шото на тях това им е работата!
Ruslan Trad
Sham
@shimamoto свестни хора има, трябва да се потърсят, защото простаците се виждат първи :)
Mr.Savvy
savvy
@lpetrov защото линковете които се генерират са валидни само няколко дена и след като минат линка не води до дадената страница...
Kolelo.net
kolelo
Защо децата на митничарите имат триъгълни усти? - Защото...
http://kolelo.net/vic-29spt/
Цветелин Павлов
sentinel
Не можеш да станеш магистър, ако не можеш да забиеш два пирона на кръст, защото не можеш да си закачиш таблата за летвичките!
simeonka
1254093514717287.gif melani
Здравейте!Има ли будни хора на линия?Защото аз вече не се чувствам човек а вампир който броди сам и търси жертви
Страница: 203 204 205 206 207

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата