@patblansh Ами... аз в момента на работа съм така и се чувствам ненужен, защото няма какво да правя, а и май не им дреме особено за моите "произведения"...
@stankoff не мога да се оправя да си сложа шрифт какъвто искам, къде ли не рових, накрая реших да я карам по бабешката и да Paste ot word, защото 1 път стана...