@t0m3kk аха ясно, т.е. трябва да учим британските да се занимават само с британските работи, защото очевидно не го правят.Затова са толкова изостанали.
Само че друго ме възмущава, имаше някаква авария и след като я оправиха, ми смениха терифата на 6 Mbit-а. Което за мен не е много добре, защото имам 2 компютъра