petersvp
@aleksoft на ходя по дискотеки, защото не ме кефят. Слушам всичко без чалга. Най си падам по геймърска музика
Qlamoff
...ще съм наистина щастлив, защото само аз си знам как съм учил през тази година и мога да кажа, че наистина беше трудно- колко пъти съм искал да почивам, но...
365miga
днес изпуснах няколко страхотни мига и то само защото батерията на телефона се беше скапала!
_sunshine_
тая по немски му даде той да прави класното.. защото тя нямала достатъчно време.. смятааааййй.. де да беше така и по биология(примерно)
Anellya
Сядам да допиша нещата, които ми останаха, защото са малко, а само се размотавам и после започвам да уча... отново. Лек ден на всички!
Snooby
Олеее във facebook не са ми блокирали аканунта заради грешна парола, а защото някой е изпратил report срещу мен :@:@ Кой е този :@
bgdn
"Истината за проблемите не престава да съществува, само защото сме я игнорирали."