Търсене на постове: #Защото

Мишо
muiiio
@Emyto Оправих си пермишъните... И пак не ще автоматично. Не знам какъв му е проблемът! А не смея на ръка, защото не знам какво ще оплескам :(
Denis Zhekov
Snooby
@n3mo един френд го качи, защото имаше проблем с WiFi, но в 9.04 е оправено. Мисля че си заслужава да го пробваш, чух че били дооправени някой неща :)
Александър
aftercollabz
Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата. - Пауло Коельо
Александър
aftercollabz
Не мога да разбера в тея магазини мляко ли продават или айрян. Защото тая кофичка като я друсна два пъти и си става чист айрян...
Георги Матеев
georgimateev
Никога ама НИКОГА не почвайте нов проект на нов компютър... Закъснявам за срокове, които сам съм си поставил, защото отстранявам технически проблеми по цял ден
Бахар Мустафа
axeny
@stankoff трябва ли ти копирайтър който може да пише новини от време на време :) защото си имам SE телефон :). Безплатно :)
Denis Zhekov
Snooby
@flesh4edd Няма да подхващам темата с аниметата, защото ще е дълъг разговор, но не обичам некомпетентни хора да се изказват. Ок?
Snoopy
blacksnoopy
@GeorgeSG Харесвам dox-a, защото скороста е супер :)
Еми Окснитси
dandelion
Добре бе само аз ли бях за Боян? Защо бяхте за Маги? Само защото е българка или защото ви харесваше повече как пееше? Ама честно??
Peter Nikolow
bgdn
Кибича в офиса защото вали порой навън и не мога да се прибера. Има кафе, безалкохоно, храна и интернет...
Радослав
Soul4o
@kypidoncheto защото има огромен шанс и двамата да носите рецесивни белези на някоя генна мутация и като се смесят тя излиза на яве ;)
Радослав
Soul4o
@kypidoncheto защото ако имате деца има голяма вероятност да са изроди (буквален смисъл) или болни от какво ли не ;)
Теодор Георгиев
tedo92
@n3mo човек, трябва някой път да те викна у нас да видим дали можем да комбинираме Убунту с Уиндоус, така че да се работи и на двете, защото ми е итнересно :D
Еми Окснитси
dandelion
Все още съм в леглото, но планирам да се надигна с дупето нагоре, защото така или иначе ще имам дълъг и кофти ден.. поне да знам защо :) :) :)
GaN
_GaN_
Светът е това, което Е. В нашия случай обаче, светът не е това, което е, защото този свят не е Светът - светът трябва да бъде достигнат, постигнат, построен...
Страница: 238 239 240 241 242

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата