На сайта на НТВ вече пише "Сайтът е в процес на обновление. Моля, заповядайте по-късно.", но май пак има вирус, защото пак има скрит iframe към китайски сайт.
@sandprince иначе уики-то и форума, ще останат с този дизайн. целта ни е да не се налага потребителя да научава на ново как се работи с форум/уики,само защото..