Търсене на постове: #Защото

Недев
Snake
@pesho няма да стане, защото Роналдо се лакоми да стане пак носител на златната топка! Дано му бият шамари на тоя лакомлив гей!
Недев
Snake
ДАВАЙ БАРСА! НАКАЖИ РОНАЛДО СМОТАНИЯ ЛАКОМ ГЪЗАР! Дано Бербо влезне,защото тоя мач е за него! Той има железна психика и това ще му помогне!
Георги Неделчев
joronedelchev
Разумът ми казва, че Манчестър трябва да бият - заради Бербатов, а и защото са по-силни уж. Сърцето ми обаче е за Барселона.
Denis Zhekov
Snooby
Утре определено ме чака доста кратък ден. Кратък, защото ще е интересен, а тогава ти се струва че минава бързо. Като излючим класната по Мат. тя ще ме изтормози
Георги Неделчев
joronedelchev
Най-сетне държа в ръце новия FHM. На мен лично не ми е особено интересен, защото съм го писал и редактирал и го знам наизуст. Но на вас ще ви хареса.
Любомир Петров
lpetrov
@tihomir в нашия край ракията е пред бирата, няма спор..само дет аз не пия ракия..може би защото съм от друго "поколение" (така му викаха май?) :D
vassi87
@man0l защото е на място,което не е всеки да го гледа:)
Axel
axel
@schizophrenia а представи си света без опаковки... няква бабка влеза в магазина и опипва всички фаворитки защото иска най - долната... XD
Калоян Стоянов
sKru4
Утре 7 часа на Общината, защото Руската има бал.
Иван Савков
sandprince
@kypidoncheto защото си акто мен непукист, и аз се смея така ;)
Ruslan Trad
Sham
В Ирак има атентати,защото искат да надминат убийствата по пътя в България.Но няма да успеят.
Вангел Стоев
venom
@bgdn Всичко друго се вижда, само там е проблема. Може и от мен да е. Защото и на антивирусната ми излиза така менюто. Иначе съм с FlexType 2K Build #42
Стефан Митев
Rx-Ende
@n3mo бе не анархия, ама не ми е приятно, че държавата е в такова окаяно състояние, защото някой си пълни джобовете с мангизи ;)
Георги Неделчев
joronedelchev
Слушам концерт на Ерик Клептън и Стиви Уинууд. Явно не съм толкова стар, защото не ме кефи особено.
Стоян Николов
amigo
@blacksnoopy хмм защото ми казаха че за такава дебитна карта не трябвало 18 .. но утре ще видя в ЦКБ кво ще стане ..
Страница: 241 242 243 244 245

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата