Snake
ДАВАЙ БАРСА! НАКАЖИ РОНАЛДО СМОТАНИЯ ЛАКОМ ГЪЗАР! Дано Бербо влезне,защото тоя мач е за него! Той има железна психика и това ще му помогне!
joronedelchev
Разумът ми казва, че Манчестър трябва да бият - заради Бербатов, а и защото са по-силни уж. Сърцето ми обаче е за Барселона.
Snooby
Утре определено ме чака доста кратък ден. Кратък, защото ще е интересен, а тогава ти се струва че минава бързо. Като излючим класната по Мат. тя ще ме изтормози
joronedelchev
Най-сетне държа в ръце новия FHM. На мен лично не ми е особено интересен, защото съм го писал и редактирал и го знам наизуст. Но на вас ще ви хареса.
sKru4
Утре 7 часа на Общината, защото Руската има бал.
Sham
В Ирак има атентати,защото искат да надминат убийствата по пътя в България.Но няма да успеят.
joronedelchev
Слушам концерт на Ерик Клептън и Стиви Уинууд. Явно не съм толкова стар, защото не ме кефи особено.