[ff123] [avangardi] Има такъв виц - тестисите се обидили, че винаги са отвън. Ами така е, защото сте меки и се страхувате от тъмното. http://tinyurl.com/o57knp
днес всички отидоха на море,само аз не отидох, майка ми не ме пусна,защото искала да й помогна в къщи,пък сега какво,тя легна да спи,ама утре ще си наваксвам
@lpetrov Хаха :-) Аз я чувам за първи път :-) Не спъ защото гледах филм и ся след купона вчера малко стана кофти.. Спах от 10 сутринта до 8 Ама ся лягам
@Forsi Много странно. Windows 7 RC 1 7100, работи перфектно. Не би 9.04 да има проблеми с Windows 7. Не е проблем и в кодеците, защото кодеците са вградени.