alish
ок махам се.лягам си. спирам да мисля защото явно не ми се отдава...
Rx-Ende
Големият комп ми дава Disk Boot Failure. Insert System Disk And Press Enter. ;/ Някой идеи как да се оправя, защото не ми буутва от диск.. ;/
rhea
И сега ме боли зверски главата откакто минах покрай таблото сутринта и ми тече носа, защото съм спала на широко отворен прозорец пак заради миризмата.
joronedelchev
Увеличете си звука, защото тези отвън викат все едно завършват Сорбоната.
stylius
Представяте ли си: няма да ме вземат в CNSys, защото могат да ми дадат само половината от парите, които бих искал. А даже не съм си казал цената още.
antubis
Най-сетне разкарах live bookmarks-овете от Firefox-а, защото щях да се побъркам още малко с това завлачване докато се обновят.
joronedelchev
Марго, вярно ли е, че ти викат зуума, защото увеличаваш и най-малките обекти?