Търсене на постове: #Защото

Симона
simsy
@sandprince на мен не ми е особено гадно, защото се считам за добре подготвена. Остава само малко късмет с темата, но ще видим утре :)
Анелия Иванова
guuChan
@Snooby за черешите, че са скъпи по това време е поради факта, че на село тъкмо сега узряват ;) А, че са скъпи по всяко време, е защото се плаща да ги берат...
Denis Zhekov
Snooby
Защото всичко е ля ля ля ля ля.
Апостол Апостолов
ApoApostolov
@sandprince Иване, извади си от потока коментарите от блога, защото с нарастващата му популярност тук става нетърпим спам.
Калоян Стоянов
sKru4
@ladyjoana @KOx2 (тествам дали мога просто да го напиша) доколкото помня спря защото пържи мозъка. И като хоби пак пържи мозъка.
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
@sandprince Сигурно искат да го сменят, защото извън България е неразбираемо. Питай @vassko - той със сигурност знае. ;)
Георги Костадинов
Forsi
@amigo Сега го тегля ,защото имах контролно по математика и нямах време. :)
Denis Zhekov
Snooby
@schizophrenia защото луната е само една, а звезди има за всички.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Днес трябва да свърша работа за два дена, защото вчера го ударих на живот, а искам събота да правя странични неща.
Иван Савков
sandprince
@antubis защото Нова Зора са новото лице на БСП
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Лелеее .. тия от Нова Зора явно имат много пари, защото са задръстили целият интернет!
Деян Улевинов
freak
Пробвах по-стари версии, но не стана. Проблема се появи след преинсталацията на Win-a, т.е. не е и от записвачката, защото преди си бачкаше ...
oXteR
Фотоапарата ми дойде но отказах да го взема защото нямам пари ..... много съжалявам че не го взех
Мартин Маринов
podmatrix
Ае от къде мога да задам вида на аранжиране на файловете във всички папки на компа, защото нещо ми се е бъгнало...
Иво Станков
stankoff
@Manuel избора е доста труден, защото има около 50 секси жени в сайта и трябва да избереш само 10 :)
Страница: 244 245 246 247 248

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата