Snooby
Защото всичко е ля ля ля ля ля.
antubis
Днес трябва да свърша работа за два дена, защото вчера го ударих на живот, а искам събота да правя странични неща.
antubis
Лелеее .. тия от Нова Зора явно имат много пари, защото са задръстили целият интернет!
freak
Пробвах по-стари версии, но не стана. Проблема се появи след преинсталацията на Win-a, т.е. не е и от записвачката, защото преди си бачкаше ...
oXteR
Фотоапарата ми дойде но отказах да го взема защото нямам пари ..... много съжалявам че не го взех
podmatrix
Ае от къде мога да задам вида на аранжиране на файловете във всички папки на компа, защото нещо ми се е бъгнало...