dj_aquarius
аз лично не мисля че е конкорент защото има огромна разлика между двете......
stankoff
Отново съм изпуснал няколко "Директни", защото не се забелязват... :|
alish
ал:"какво хрупаш?" кал:"найлон." ал:"защо по дяволите хрупаш найлон?" кал:"защото... е вкусно!" :|
FeelTheFear
@randex Защо съм кротък ? Защото ми писна да се ебавам с вас
Sham
@tihomir защото понякога всичко върви наобратно
Sham
Аз също мисля, че трябва да се направят някакви екстри, защото едно23 е много по-хубаво от конкурентите, но те са по-мобилни някак.
dj_aquarius
днес не съм на даскало защото..имах троянски кон !!! ако някой е имал такъв проблем да сподели след като антивиросната го исчисти трябва ли да се прави друго.?