@silia Деа знам на женските същества... Абе защо винаги едно момче требва да ходи да зарибява... А не едно момиче да дойде.. Защото момчето само го ибава...
@venom оо това с Бойко Борисов не е нищо - не видя ли преди това тоя дето се яви... мина само защото си го измрънка майци - "съжалявам за държанието си.. бла.."