Vercetti
Току що прочетох един имейл, в който ни предупреждаваха да не избираме от телефона си #09 или #90, защото по този начин могат да получат достъп до SIM картата.
CarreraGT
@Method-X аз явно съм в третия период не заради симптомите, а защото така или иначе в офиса се слуша само хеви метъл, щеш-нещеш.
ZzZaPyr
Някой да се сеща (ако изобщо съществува) за българска алтернатива на ping.fm, защото би била доста полезна...