Търсене на постове: #Защото

Denis Zhekov
Snooby
@schizophrenia защото го казваш ти :D:D
Petya
Principessa
@man0l бляблябля :( ем мрънкам, защото искам да си дойдеш, не ей така да си правя гимнастика на устата(пръстите) :Р
Petya
Principessa
ок, пускам бюлетин, защото не ми дава да ти пратя покана. :Р
Vercetti
Току що прочетох един имейл, в който ни предупреждаваха да не избираме от телефона си #09 или #90, защото по този начин могат да получат достъп до SIM картата.
Vercetti
@schizophrenia Защото са объркали превода нещо :) Той наистина е доста заблуждаващ чуеш ли го за пръв път...
Иво Станков
stankoff
@FeelTheFear знам къде е в настройките, но не искам от там, защото не го помни... искам да го вкарам в .cfg файла.
Petya
Principessa
офф скука... и все пак предпочитам така - на работа, отколкото вкъщи, защото ме чака обичайното седмично почистване на половината апартамент... :(
CarreraGT
@Method-X аз явно съм в третия период не заради симптомите, а защото така или иначе в офиса се слуша само хеви метъл, щеш-нещеш.
Vercetti
@man0l даваш ли да ти "крадна" темата на блога или препоръчай някоя подобна, защото пасва точно с тематиката на моят :(
Леприкон
ZzZaPyr
Някой да се сеща (ако изобщо съществува) за българска алтернатива на ping.fm, защото би била доста полезна...
Angelo
Първо пускам Terminator, защото знам, че ще е по тъп ;)
Александър
aftercollabz
@kypidoncheto ъ, разбрахме вече. ;) просто в момента не е разумно да се дават много пари за марка, различна от Nike и Puma, защото всички други марки се дънят.
kypidoncheto
@Qlamoff Не бе ... който носи Найк е кучето Спайк защото е добър на Кънтър Страйк :D
Дацко Маринов
NjoYko
Време е да си махна този мангатар защото всеки втори вече е с такъв :)
Страница: 265 266 267 268 269

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата