Търсене на постове: #Защото

kypidoncheto
Обичам ви когато вие ме мразите, защото после пак в кракат ми ще лазите ^^ И аз не давам прошка ... може би само на специални хора :P:P:P
yordanoff
@NetCutter, прав си. Като за първи предаване (или сезон, ще видим) очаквах по-впечатляващи задачки (сигурно защото съм гледал US версията). :)
yordanoff
@Qlamoff на мен Ctrl+S ми е навик от доста време, но в случая имах предвид Save as... защото самите PSD-та се бъгват много често. :)
Владимир Комаров
1235855410658395.gif Bg-astrology
Скрийншотове.. за бетата няма дизайн, защото това е по-ското технически тест..
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
Имам малък проблем ... Свалих си XP, но не знам как да го направя да се бутва защото съм под Vista и съм с Nero 9 :(
kypidoncheto
Защото не стандрартни сме , и нека всеки знае .. нестандартни сме ...
Георги
FeelTheFear
@n3mo ...хора за разлика от МАНГАЛИТЕ, циганите да и те могат да се нарекат хора, защото не пречат на никой, поне за сега не са. Крадат си там железа и продават
Георги
FeelTheFear
@podmatrix Гледах клипа за онея мангали, брат бех на 60 % расист, защото найстина познавам хора турци, които са доста пекани, но май ще стана на 100 %
Йоана Николова
ladyjoana
@Snooby мисля си просто.. че точно защото стана прекалено масово и напълнено с "глупости" се загубва красотата на "блогването.."
Denis Zhekov
Snooby
@Forsi предположих че ще е заради някоя хостинг компания, защото и Photoshop-bg не зареждаше. Edno23 на SuperHost ли са?
Denis Zhekov
Snooby
Само един час карах, защото не карахме практика. Супер! :)
Георги
FeelTheFear
@JoKs Защото ми трябва лого
Snoopy
blacksnoopy
Чък Норис е бил в главната роля в сериала "24", но бил заменен, защото успял да избие всички терористи и да спаси положението за 12 минути и 37 секунди.
Gergana
NaduFka
Днес май ще си лягам необичайно рано , защото след аеробиката и снощното ми лягане в 4 h... :D Пък и утре се очертава shopping и бар , лека от мен :)
Мартин Маринов
podmatrix
Като ме гонят от заведения, защото нямам 18 в момента, в който всичките ми хора се събраха се налага да си доглеждам концерта на Moonspell от 2008. Айде брб :)
Страница: 266 267 268 269 270

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата